Ricoh na 22. Przystanku WoodstockData: 2016-07-13

 Już po raz czwarty Ricoh znalazło się w gronie partnerów Przystanku Woodstock. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i tym razem dla uczestników wydarzenia powstaną specjalne strefy Ricoh oraz atrakcyjne konkursy i niespodzianki. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest ?THETAWorld 360?, czyli gwarancja niezapomnianych przeżyć przez cały Festiwal!

Stałym punktem na mapie Przystanku Woodstock jest namiot Ricoh, w którym każdy festiwalowicz ma okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. W jedynym profesjonalnym na Przystanku studiu fotograficznym, dzięki aparatowi PENTAX 645Z oraz PENTAX K-1, uchwycone zostaną niezapomniane chwile tysięcy gości strefy. Jak co roku będą one drukowane na urządzeniach wielofunkcyjnych Ricoh. Otwarcie namiotu już 13 lipca o godz. 14:00.

Drugi rok z rzędu firma będzie też partnerem przystankowej strefy mediów ?Ricoh Press Centre?. Na dziennikarzy będzie czekać specjalnie przygotowana chillout zone?a, w której każdy będzie mógł zaznać chwili relaksu. W ramach strefy mediów będzie można wypożyczyć do testów ekstremalne aparaty i kamery z serii WG, kamery sferyczne THETA S 360° oraz inny sprzęt.

?THETAWorld 360? to nie tylko hasło, ale sposób, w jaki Ricoh będzie w tym roku uwieczniać Przystanek Woodstock. Strefę pokazową Ricoh 360° będzie można znaleźć na pasażu handlowym. Tam każdy przeniesie się do magicznego świata dzięki najnowszemu urządzeniu Ricoh - kamerze sferycznej THETA S. Przystanek Woodstock uchwycony na filmach i zdjęciach sferycznych? Tego jeszcze nie było, ale czas to zmienić!

Podobnie jak podczas poprzednich edycji, Ricoh dostarczy również sprzęt drukujący i interaktywny (w tym tablice interaktywne do Ricoh Press Centre) wykorzystywany w trakcie Przystanku Woodstock.